50 wyświetleń

Adwokat / Radca prawny

kancelaria.ogloszenia

Spółka Zarządzająca funduszem inwestycyjnym SGB FIZAN poszukuje do działu prawnego w Poznaniu:

Adwokata/Radcę prawnego z kompetencją w zakresie postępowania sądowego i egzekucyjnego oraz prawo własności intelektualnej

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego, administracyjnego, w tym bieżący nadzór nad prowadzonymi postępowaniami,
  • Sporządzanie pism procesowych, umów, ugód, porozumień,
  • Odpowiedzialność za ewidencję i obieg dokumentów związanych z pracą (w szczególności terminowe udzielanie odpowiedzi, poprawne ewidencjonowanie i z należytą starannością przechowywanie dokumentacji),
  • Kontakt telefoniczny z kancelariami, sądami i urzędami, komornikami itp. w celu bieżącego monitorowania stanu spraw,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Uprawnienia adwokata lub radcy prawnego,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z dochodzeniem wierzytelności w dziale prawnym lub kancelarii,
  • Bardzo dobra znajomość procedury cywilnej (postępowanie sądowe i egzekucyjne) i administracyjnej i umiejętność praktycznego zastosowania,
  • Umiejętność sporządzania pism procesowych na etapie postępowania sądowego, administracyjnego i egzekucyjnego,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Swobodne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office,
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowości,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność,
  • Samodzielność i kreatywność,
  • Doskonała organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o współpracę,
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • Zdobycie cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazne otoczenie organizacyjne,
  • Dofinansowanie do Pakietu MultiSport.

Dodatkowy atut:
Znajomość prawa własności intelektualnej