35 wyświetleń

Adwokat – Radca Prawny

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło
Kancelaria Adwokacka Wojciech Zymek w Katowicach poszukuje osobę na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołu adwokatów i radców prawnych Kancelarii w bieżącej obsłudze klientów biznesowych, klientów indywidualnych oraz doradców restrukturyzacyjnych,
  • opracowywanie projektów opinii prawnych i pism procesowych,
  • prowadzenie spraw sądowych, w tym zastępstwo procesowe,
  • tworzenie i opiniowanie umów, porozumień,
  • przygotowywanie dokumentów rejestrowych i korporacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym,
  • znajomość prawa handlowego, cywilnego, postępowania cywilnego, prawa karnego i postępowania karnego
  • uprawnienia adwokata lub radcy prawnego,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • mile widziana znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie, samodzielność,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • formę współpracy z uwzględnieniem oczekiwań Kandydatów,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków,
  • pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego.
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert