118 wyświetleń

Aplikant

kancelaria.ogloszenia

RKKW – KWAŚNICKI, WRÓBEL & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci spółka partnerska

Ekspercka wiedza naszych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość obsługi prawnej i wsparcie nawet w sytuacjach wyjątkowo skomplikowanych. Zespół Kancelarii RKKW wyróżnia się dogłębną znajomością m.in. prawa spółek i sporów korporacyjnych, co potwierdzają liczne wyróżnienia w prestiżowych rankingach branżowych.

Aplikant

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska: Renomowana Kancelaria Prawna RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy poszukuje do współpracy aplikanta radcowskiego lub adwokackiego.
Wymagania:
  • doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych/gospodarczych, udokumentowane współpracą z kancelarią prawną,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • duża samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa własności intelektualnej lub nieuczciwej konkurencji będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka obcego,
  • zaangażowanie w pracę i chęć rozwijania swoich umiejętności.
Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych i złożonych projektach,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy młodego zespołu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej Kancelarii Prawnej,
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy
  • przyjazną atmosferę pracy.