47 wyświetleń

Aplikant adwokacki – aplikant radcowski

kancelaria.ogloszenia

M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni sp. k. to zespół cenionych ekspertów wspierających rozwój pracowników, stawiających na współpracę i relacje. Świadczymy usługi dla firm z sektora automotive, branży budowlanej i nieruchomości oraz przedsiębiorstw. W codziennej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z innowacyjnością.

Miejsce pracy: Poznań

Aplikant adwokacki / aplikant radcowski I/II roku

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa prawna firm z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorców;
  • utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami;
  • przy­go­to­wy­wa­nie pro­jek­tów pism pro­ce­so­wych, opi­nii oraz pism do Klien­tów;
  • udział w rozprawach.

Wymagania:

  • status aplikanta/tki I/II roku;
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i gospodarczego, a także procedury cywilnej, poparta doświadczeniem pracy w kancelarii prawnej;
  • bardzo dobra organizacja pracy i obowiązkowość;
  • umiejętność ustalania priorytetów;
  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • zorientowanie na praktyczne zdobywanie wiedzy i samorozwój.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • dogodne godziny pracy w biurze znajdującym się w ścisłym centrum miasta;
  • premie za zaangażowanie;
  • możliwość samodzielnego prowadzenia spraw przy wsparciu doświadczonego prawnika;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych;
  • pomoc w wypracowaniu umiejętności miękkich;
  • możliwość publikowania artykułów na prowadzonych przez Kancelarię portalach eksperckich.