60 wyświetleń

Aplikant adwokacki w Dziale Nieruchomości

kancelaria.ogloszenia

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) ID ogłoszenia: 20191118

Opis stanowiska:

  • sporządzanie pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych, regulaminów itp.;
  • zastępstwo procesowe;
  • analiza dokumentacji, interpretacja przepisów, wyszukiwanie orzecznictwa i stanowisk doktryny;
  • komunikacja z Klientami, udział w spotkaniach;
  • Bieżąca współpraca z współpracownikami w obszarze wykonywanych projektów.

Wymagania:

  • aplikant w trakcie odbywania I roku aplikacji adwokackiej;
  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, w mowie i piśmie;
  • biegłość w operowaniu językiem prawniczym w sporządzanych pismach;
  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej i administracyjnej oraz prawa materialnego w zakresie nieruchomości;
  • mile widziane doświadczenie w sporach sądowych z zakresu robót budowlanych, procesach budowlanych oraz w opracowywaniu due diligence nieruchomości

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu;
  • system premiowy;
  • możliwość uczestniczenia w wybranych szkoleniach zewnętrznych z zakresu prawa nieruchomości;
  • elastyczne godziny pracy;
  • miłą atmosferę pracy;
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną.