23 wyświetlenia

Aplikant – Asystent

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

EIB SA

Szukasz dogodnych warunków aby połączyć zdobycie doświadczenia zawodowego i naukę na aplikacji radcowskiej?

Oczekujesz umowy o pracę i wynagrodzenia?

Prawdopodobnie to dla Ciebie jest nasz nowatorski Program Aplikant Plus!

Jesteśmy firmą brokerską o ugruntowanej pozycji na rynku i chcemy,

aby takie osoby jak Ty dołączyły do naszego zespołu!

Od 15 lat prowadzimy Program Akademia EIB dla studentów, który kształci nasze przyszłe kadry.

Teraz chcemy zaproponować absolwentom kierunków prawniczych uczestnictwo w Programie Aplikant Plus!

Na dokumenty aplikacyjne czekamy do 14.10.2019 r.

Miejsce pracy: Toruń

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • opiekę Patrona
  • godziny pracy dostosowane do zajęć na aplikacji
  • stanie się częścią dynamicznie rozwijającej się spółki
  • możliwość kontynuacji zatrudnienia dla wybranych
  • uczestnictwo w szkoleniach prowadzonych przez specjalistów z dziedziny prawa ubezpieczeniowego, prawa medycznego, prawa pracy, prawa ochrony danych osobowych, ubezpieczeń społecznych
  • stałą współpraca z praktykami z wyżej wymienionych dziedzin
  • dołączysz do zespołu profesjonalistów i ludzi z pasją
  • benefity: pakiety ubezpieczeń, pakiet medyczny, zajęcia sportowe, nauka języka obcego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • zdany egzamin na aplikację radcowską
  • znajomość prawa ubezpieczeniowego, prawa medycznego, prawa pracy, prawa ochrony danych osobowych, ubezpieczeń społecznych będzie dodatkowym atutem
  • analityczne myślenie, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja do działania
  • praktyczna znajomość MS Office

Zadania

  • analiza przepisów i orzecznictwa prawnego w tym: prawa ubezpieczeniowego, prawa medycznego, prawa pracy, prawa ochrony danych osobowych, ubezpieczeń społecznych( w zależności od biura)
  • sporządzanie opinii prawnych i doradztwo prawne w zakresie zleconym przez Przełożonego i Patrona
  • praca zespołowa i indywidualna z aplikantami, asystentami oraz brokerami, radcami prawnymi oraz innymi pracownikami spółki w zakresie ich codziennych obowiązków
  • wsparcie Radców Prawnych w codziennych zadaniach
  • przygotowywanie pism i opinii w zakresie procedur prawno-ubezpieczeniowych
  • przygotowywanie i opiniowanie dokumentacji przetargowej
  • opiniowanie procedur wprowadzanych w biurze oraz współpraca z innymi działami/biurami w celu monitorowania stanu spraw
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert