14 wyświetleń

Aplikant radcowski

RUBICON KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW BARBARA ŁĄGIEWKA sp.k.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
-sporządzanie i opiniowanie projektów umów, regulaminów, uchwał, opinii i innych dokumentów prawnych

-przygotowywanie projektów korespondencji z urzędami i organami administracji, kontakt z notariuszami oraz kancelariami prawnymi

-udzielanie porad, wyjaśnień i konsultacji Klientom Kancelarii

-bezpośredni kontakt z Klientami oraz organami administracji publicznej

-wsparcie zespołu Kancelarii w bieżącej pracy

Nasze wymagania
-rozpoczęty I lub II rok aplikacji radcowskiej

-minimum rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym spółki w jednym z następujących obszarów: prawa pracy/prawa własności intelektualnej/prawa zamówień publicznych lub prawa korporacyjnego

-dodatkowym atutem będzie pogłębiona znajomość wybranych dziedzin prawa z następujących: prawa cywilnego (w tym zwłaszcza prawa zobowiązań), prawa handlowego, prawa energetycznego, prawa budowlanego, prawa ochrony danych osobowych

-umiejętność analitycznego myślenia

-biegła znajomość obsługi pakietu MS Office i systemów informacji prawnych

-czynne prawo jazdy kat. B,

-biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

-znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

-odpowiedzialność, zaangażowanie, operatywność, proaktywność w działaniu, inicjatywa do podejmowania decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-pakiet benefitów pracowniczych obejmujący m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej

-możliwość dofinansowania szkoleń, kursów, studiów itp. związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych

-pracę w zespole lubiącym wyzwania

-przyjazną atmosferę pracy

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert