27 wyświetleń

Aplikant radcowski – adwokacki II roku

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Gotkowicz Kosmus Kuczyński i Partnerzy Adwokaci

Kancelaria z ugruntowaną pozycją w dziedzinie m.in. prawa gospodarczego i spółek handlowych, prawa prasowego i ochrony dóbr osobistych, prawa budowlanego, zamówień publicznych oraz prawa karnego, zaprasza do składania dokumentów aplikacyjnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisko Aplikanta uczestniczyć będzie w bieżącej pracy naszej kancelarii (redagowanie pism procesowych, umów, zastępstwo procesowe) pod okiem starszych prawników i wspólników.

Wymagamy:

  • statusu aplikanta II roku aplikacji radcowskiej bądż adwokackiej;
  • znajomości zagadnień prawa cywilnego i gospodarczego oraz postępowania cywilnego;
  • umiejętności interpersonalnych, jasnego wyrażania myśli i skutecznej komunikacji;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • dobrej organizacji pracy, terminowości i zdolności priorytetyzacji zadań;
  • odpowiedzialności, zaangażowania i rzetelności oraz chęci pogłębiania wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy:

  • współpracę ze środowiskiem prawniczym i biznesowym;
  • możliwość szybkiego i interdyscyplinarnego rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia w szerokim spektrum spraw;
  • progresywne wynagrodzenie, proporcjonalne do zdobywanej wiedzy i umiejętności
  • przyjazną atmosferę.