34 wyświetlenia

Aplikant Radcowski – Junior Associate

kancelaria.ogloszenia

Specjalizujemy się w prowadzeniu dużych i złożonych sporów o majątki prywatne i biznesowe, obejmujących postępowania cywilne, gospodarcze i karno-gospodarcze. Zespół składa się z osób z  wieloletnim doświadczeniem w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi i  polubownymi.

Zapraszamy aplikantów radcowskich do kandydowania na stanowisko Junior Associate. Oferujemy możliwość dołączenia do zespołu, udziału w realizacji ambitnych projektów i możliwość intensywnego rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pogłębionej analizy prawnej i faktycznej wybranych zagadnień,
  • przygotowywanie pism procesowych, w tym środków zaskarżenia,
  • przygotowywanie do posiedzeń sądowych i zastępstwo procesowe na rozprawach,
  • przygotowywanie opinii prawnych i memorandów,
  • weryfikacja umów handlowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wpisu na listę aplikantów radcowskich,
  • bardzo dobrej znajomości procedury cywilnej, prawa cywilnego i prawa spółek handlowych,
  • minimum rocznego doświadczenia w dziale procesowym lub korporacyjnym renomowanej kancelarii prawnej,
  • zdolności analitycznych i wzorowej organizacji pracy,
  • gotowości do pracy pod presją czasu i w wymiarze zadaniowym,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej.

Oferujemy:

  • umowę na stałą współpracę,
  • możliwość samorealizacji,
  • atrakcyjny model wynagradzania,
  • pracę w ambitnym i dynamicznym środowisku,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy,
  • dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum.