14 wyświetleń

Aplikant radcowski w Dziale Zarządzania Wierzytelnościami B2B

kancelaria.ogloszenia

Kancelaria RK Legal działa na polskim rynku od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Wiemy że problemy, przed jakimi stają przedsiębiorcy nie są jednowymiarowe. Dlatego rzetelną obsługę prawną połączyliśmy z ofertą wsparcia podatkowego, księgowego i zarządzania wierzytelnościami. Wskazujemy praktyczne rozwiązania, dostosowane do celów biznesowych naszych klientów. Należymy do międzynarodowej sieci Euro Collect Net Lawyers. Jesteśmy także członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami oraz Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Aplikant radcowski
w Dziale Zarządzania Wierzytelnościami B2B

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) ID ogłoszenia: 14052020

Opis stanowiska:

  • obsługa spraw klientów Kancelarii (prowadzenie postępowań cywilnych),
  • sporządzanie pism procesowych, wniosków, opinii,
  • reprezentowanie klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.

Wymagania:

  • aplikant radcowski powyżej 1 roku lub adwokat/radca prawny,
  • minimum 2 –letnie doświadczenie zawodowe w dziale procesowym,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej,
  • zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność wykorzystywania pozyskanej wiedzy w sporządzaniu pism procesowych, opinii oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który nie boi się wyzwań i chętnie dzieli wiedzą,
  • lubimy prace zespołową, ale rozwijamy też samodzielność. Szybko otrzymasz własne projekty, które będziesz realizował czerpiąc z doświadczeń swojego zespołu,
  • nasza siedziba mieści się w Centrum Praskim Koneser. Jest świetnie skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.