20 wyświetleń

Aplikant radcowski

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Adrian Parol Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • merytoryczne wsparcie pracy radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego,
  • przygotowywanie pism procesowych,
  • udział w innych pracach zleconych.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska,
  • praktyczna znajomość prawa: upadłościowego, restrukturyzacyjnego, cywilnego (materialnego oraz procesowego),
  • doświadczenie zawodowe w zakresie ww. dziedzin prawa,
  • znajomość i obsługa pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, komunikatywność oraz umiejętność organizacji czasu pracy,
  • samodzielności i dynami działania
  • zaangażowanie i sumienność w wypełnianiu obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego po ukończeniu aplikacji.
  • elastyczne formy współpracy,
  • motywacyjny system wynagradzania.
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert