21 wyświetleń

Aplikant Radcowski

kancelaria.ogloszenia

ECDP Support Sp. z o.o.

Opis firmy:

Grupa ECDDP to jedną z wiodących, międzynarodowych firm konsultingowych, która rozpoczęła swoją działalność na terenie Polski. Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego doradztwa podatkowego i prawnego. Pomagamy w opracowywaniu strategii i wyborze najlepszych rozwiązań dla firm. Zajmujemy się optymalizacją procesów i kosztów działalności. Dzięki bliskiej współpracy z kilkoma kancelariami prawymi, oferta Grupy ECDDP obejmuje kompleksowe doradztwo prawne, związane z prowadzoną przez Klientów działalnością gospodarczą.

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: AR/03/2018/KTW

Opis stanowiska:

  • świadczenie bieżącego doradztwa prawnego na rzecz klientów Kancelarii,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • sporządzanie projektów umów,
  • zastępstwo procesowe,
  • opiniowanie prac legislacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku prawnika w kancelarii prawnej lub dziale prawnym firmy;
  • doświadczenia w prawie pracy, prawie spółek handlowych, prowadzeniu postępowań cywilnych oraz doświadczenie w konstruowaniu umów;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobra organizacja pracy.
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość interdyscyplinarnego rozwoju;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • duży poziom samodzielności pracy.
  • pozapłacowe benefity ( Multisport, prywatna opieka medyczna)

Bardzo prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji.”