30 wyświetleń

Associate – Departament Prawa Procesowego

Ogłoszenie wygasło
  • Te ogłoszenie wygasło!

Opis stanowiska:

  • świadczenie pomocy prawnej dla Klientów Kancelarii w szczególności z zakresu postępowania cywilnego,
  • czynny udział w prowadzeniu procesów sądowych, głównie cywilnych i pracowniczych, na każdym etapie postępowania, w tym sporządzanie pozwów i innych pism procesowych,
  • reprezentacja Klientów przed sądami.

Wymagania:

  • preferowane uprawnienia: aplikant (-ka) II / III roku aplikacji radcowskiej / adwokackiej,
  • bardzo dobra znajomość prawa procesowego (z naciskiem na postępowania cywilne, w tym gospodarcze i pracownicze),
  • bardzo dobra ogólna znajomość przepisów prawa materialnego, zwłaszcza cywilnego, gospodarczego i prawa pracy,
  • co najmniej roczne doświadczenie w kancelarii prawnej na stanowisku wymagającym pracy merytorycznej w/w zakresie,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawnej,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności oraz terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • rzetelność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach oraz współpracę z doświadczonym zespołem,
  • współpracę w formule B2B oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport).

Uprzejmie informujemy, że na zgłoszenia czekamy do dnia 29 stycznia br.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt