34 wyświetlenia

Associate / Junior Associate do zespołu Prawa gospodarczego / Innowacji

Ogłoszenie wygasło
  • Te ogłoszenie wygasło!

Zakres obowiązków:

  • samodzielne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów,
  • przygotowywanie i negocjowanie umów z zakresu mediów i e-gamingu,
  • przygotowywanie i negocjowanie umów z zakresu prawa gospodarczego,
  • doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego i spółek,
  • aktywny udział w spotkaniach z klientami.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia pracy w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny (in-house) w spółce z branży medialnej lub gamingowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem terminologii prawniczej,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz dotyczących nowych technologii,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zdolność podejmowania samodzielnych decyzji oraz samodzielnego prowadzenia powierzonych projektów,
  • zainteresowanie nowymi technologiami oraz branżą medialną,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • aplikacja adwokacka lub radcowska,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej w zakresie prawa umów handlowych, własności intelektualnej, prawa nowych technologii.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę wymagającą stałego rozwijania kompetencji prawniczych,
  • pracę w dobrej atmosferze, w chętnym do współpracy i pomocy zespole prawników,
  • pracę przy dużych i ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) w terminie do dnia 5 marca 2021 r. z dopiskiem „Associate / Junior Associate do zespołu Prawa gospodarczego / Innowacji”
klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia

Administratorem Twoich danych osobowych jest Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp.j.  Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, tj. oceny Twoich kwalifikacji, umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy w Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy Sp.j. na stanowisku, na które aplikujesz. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Twoich danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych: http://www.traple.pl/polityka-prywatnosci/

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie uprzejmie informujemy,

że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt