76 wyświetleń

Asystent/ka Prawny/na kancelaria.ogloszenia

  • Te ogłoszenie wygasło!
Ogłoszenie wygasło

Asystent/ka Prawny/na

Obowiązki:

  • codzienna pomoc zespołowi prawnemu, m.in. zarządzanie kalendarzami, organizacja podróży służbowych i spotkań, zadania ad hoc
  • marketing, np. przygotowanie ofert i prezentacji, aktualizacja kontaktów do klientów w systemie wewnętrznym, rankingi prawne
  • wsparcie procesu fakturowania i windykacji
  • kontakt z klientami B2B na całym świecie
  • współpraca z innymi działami, biurami zagranicznymi, zagraniczną centralą oraz z sądami, z notariuszem, biurami tłumaczeń i podróży
  • wsparcie podczas przygotowania umów w językach PL i ENG, w tym: korekta projektów umów, przygotowanie do podpisu, weryfikacja podpisanych dokumentów, archiwizacja
  • asystentura podczas spotkań
  • bieżąca pomoc administracyjna

Wymagania:

  • preferowane kierunki wykształcenia: prawo, administracja, zarzadzanie
  • mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku w kancelarii prawnej lub w działach prawnych
  • wysokie umiejętności techniczne, swobodne poruszanie się po Ms Office i zdolność szybkiego uczenia się nowych narzędzi
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność, profesjonalizm i rzetelność w wykonaniu powierzonych zadań, umiejętność budowania relacji biznesowych
  • język angielski poziom biegły / bardzo dobry
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę
  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
  • szerokie możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego
  • możliwość awansu i rozwoju odpowiedniego do zdobywanego doświadczenia oraz uprawnień zawodowych
  • pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.