24 wyświetlenia

Asystent prawny

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło
Kancelaria Prawna Seneka z siedzibą w Gdańsku zatrudni
prawnika na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
AP/PR/06.20

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie głównie za prowadzenie postępowań przedsądowych, sądowych, przedegzekucyjnych, egzekucyjnych przeciwko dłużnikom (m.in. negocjacje z dłużnikami, prowadzenie niezbędnej korespondencji z dłużnikami, utrzymywanie kontaktu z sądami i komornikami), a także sporządzanie pism w ramach bieżącej obsługi prawnej oraz zastępstwo procesowe przed sądami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • uprawnienia aplikanta radcowskiego/adwokackiego poparte wpisem na listę aplikantów,
  • bardzo dobra znajomość postępowania cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dot. windykacji (pozasądowej, sądowej, egzekucyjnej) oraz analizy dochodzonych wierzytelności,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, kreatywność i dynamika działania,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office oraz systemów prawniczych np. Lex, Legalis,
  • samodzielność, sumienność i odpowiedzialność,
  • wysoka motywacja do pracy,

Preferowane:

  • doświadczenie zawodowe,
  • biegła znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego.
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość objęcia patronatem.
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert