Ogłoszenie wygasło

Asystent Radcy Prawnego

73 wyświetlenia

Kancelaria specjalizuje się w sprawach uzyskiwania świadczeń na rzecz Konsumentów od podmiotów rynku finansowego.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie radców prawnych i adwokatów w zakresie prowadzonych spraw sądowych, w tym kompletowanie dokumentów niezbędnych do skierowania spraw na drogę sądową,
  • sporządzanie pism w postępowaniu przedsądowym, pojednawczym, sądowym oraz innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii,
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • kontakt z Klientem oraz sądami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie prawnicze, studenci III-V roku prawa,
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • bardzo dobra znajomość  MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub w instytucji bankowej,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w podmiocie należącym do grupy kapitałowej spółki notowanej na GPW,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • miejsce pracy zlokalizowane w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

z podanym w temacie nr ref.: /BIWKRP/09/2020

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert