26 wyświetleń

Inspektor Ochrony Danych

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Grupa Prawna Togatus Sp. z o.o.

Kompleksowo wspieramy biznes naszych klientów oferując usługi prawne obejmujące różnorodne obszary prowadzonej działalności gospodarczej. Nasz zespół odnotowuje stały, dynamiczny rozwój i jest tworzony przez profesjonalistów.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie przepisów wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz aktualizowanie istniejących polityk w tym zakresie, w tym nadzorowanie procesów i zapewnienie bezpieczeństwa związanego z przetwarzaniem danych osobowych
  • Realizacja dyżurów, zgodnie z przedstawionym harmonogramem, w formie dyżurów zdalnych lub dyżurów stacjonarnych u Klienta
  • Prowadzenie rejestru czynności przetwarzania danych osobowych,
  • Przeprowadzanie audytów z zakresu operacji przetwarzania danych osobowych,
  • Przeprowadzanie wewnętrznych postępowań wyjaśniających w przypadku naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych i opracowanie projektów odpowiedzi na wpływające skargi w sprawie naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych,
  • Szkolenia personelu uczestniczącego w operacjach przetwarzania danych osobowych.

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych)
  • Zdobyte uprawnienia radcy prawnego – mile widziane,
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzania priorytetami,
  • Inicjatywa, wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub działalności gospodarczej (B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i formę współpracy
  • Samodzielne stanowisko z perspektywą dalszego rozwoju w ramach struktur firmy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania dalszego doświadczenia, przy wsparciu doświadczonych specjalistów,
  • Udział w ciekawych projektach i szkoleniach.