18 wyświetleń

Inspektor – Specjalista ds. Zamówień Publicznych – Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.

Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Miejsce pracy: Gdańsk

REKRUTACJA D1.110.68.2019

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie i prowadzenie procedur o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulaminami i instrukcjami
  • Udział w pracach komisji przetargowej, w szczególności w roli sekretarza komisji przetargowej
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówień publicznych
  • Publikacja ogłoszeń
  • Koordynowanie i kontrolowanie czynności związanych z zawieraniem umów
  • Przechowywanie i archiwizowanie i udostępnianie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi we wszystkich fazach udzielania zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; mile widziane studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych
  • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Wymagane 2 – letnie doświadczenie zawodowe związane ze stosowaniem ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych. Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel na poziomie zaawansowanym
  • Odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet dodatków pozapłacowych – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (“wczasy pod gruszą”, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe – pożyczka remontowa)
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert