29 wyświetleń

Junior Associate – Employment Law

Michael Page

Ogłoszenie wygasło

Rekrutujemy dla
Naszym Klientem jest międzynarodowa renomowana kancelaria prawna, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje zmotywowanej oraz doświadczonej osoby na stanowisko Junior Associate do zespołu Prawa Pracy. Lokalizacja to ścisłe centrum Warszawy.

Twój zakres obowiązków
-Wspieranie klientów kancelarii w realizacji procesów personalnych w zakresie prawa pracy

-Bieżące doradztwo prawne w zakresie prawa pracy

-Śledzenie zmian w przepisach prawa, analiza ich wpływu na funkcjonujące procesy i implementowanie zmian

-Przygotowywanie i opiniowanie rozwiązań dotyczących obszaru HR, z perspektywy przepisów prawa pracy, w tym umów, pełnomocnictw i dokumentów dotyczących stosunku pracy oraz nadzór nad terminowością i prawidłowością ich wykonywania

-Współtworzenie procedur i regulaminów

Wymagania pracodawcy
-Wykształcenie wyższe prawnicze

-Mile widziany status aplikanta radcowskiego/adwokackiego

-Znajomość i umiejętność stosowania przepisów z zakresu prawa pracy

-Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy i pracy pod presją czasu

-Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania

-Biegła znajomość języka angielskiego

-Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz ustalania priorytetów

Pracodawca oferuje
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Praca w przyjaznej atmosferze oraz możliwość bliskiej współpracy z Partnerem

-Opieka medyczna

-Karta Multisport,

-Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych kompetencji

Benefity
-prywatna opieka medyczna

-dofinansowanie nauki języków

-możliwość pracy zdalnej

-elastyczny czas pracy

-owoce

-spotkania integracyjne

-firmowa drużyna sportowa

-służbowy telefon do użytku prywatnego

-komputer do użytku prywatnego

-kawa / herbata

-dodatkowe świadczenia socjalne

-paczki świąteczne

-świętowanie urodzin

-inicjatywy dobroczynne