42 wyświetlenia

Konsultant ds. rekrutacji i administracji pracowników tymczasowych – Rekruter kurierów kancelaria.ogloszenia

  • Te ogłoszenie wygasło!

Konsultant ds. rekrutacji i administracji pracowników tymczasowych – Rekruter kurierów

Konsultant ds. rekrutacji i administracji pracowników tymczasowych/ Rekruter kurierów

Opis stanowiska:

  • Planowanie i prowadzenie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi kandydatami;
  • Współpraca z koordynatorami miast w zakresie zbierania aktualnego zapotrzebowania oraz informacji o przebiegu procesu rekrutacyjnego na miejscu;
  • Współpraca z agencjami zatrudnienia, wsparcie administracyjne kandydatów;
  • Udział w projektach międzynarodowych oraz innych zadaniach dedykowanych dla zespołu rekrutacyjnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (najlepiej w obszarze pracy tymczasowej);
  • Znajomość podstaw prawa pracy będzie dodatkowym atutem (m.in. w zakresie RODO);
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – min. B2;
  • Znajomość rynku oraz narzędzi rekrutacyjnych w obszarze rekrutacji pracowników tymczasowych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy projektowej;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz działania w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiety benefitów: karta sportowa oraz prywatna opieka zdrowotna
  • Dofinansowanie lunchów
  • Kurs języka angielskiego
  • Świetną atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
  • Dobrą lokalizację biura (jesteśmy w Galerii Wroclavia).

Gotowy by podjąć to nowe wyzwanie? Zapraszamy do przesłania Twojego CV!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert