16 wyświetleń

Manager Biura Prawnego

HR Level Up

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka produkcyjna, część dużej grupy kapitałowej.

Twój zakres obowiązków
Koordynacja obsługi prawnej Spółki (kancelarie zewnętrzne oraz zespół prawników in-house)

Wymagania pracodawcy
-Co najmniej 5 lat uprawnienia Radcy Prawnego oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie w praktycznym wykonywaniu zawodu Radcy Prawnego uprawnienia radcy prawnego

-Doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego, transakcjach M&A

-Biegła znajomością zagadnień z zakresu prawa cywilnego i handlowego

-Wiedza oraz praktyczna znajomość zagadnień prawnych z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa finansowego, w tym dot. usług płatniczych, pośrednictwa kredytowego, rozliczeń, finansowania i zabezpieczeń

-Doświadczenie we współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi

-Bardzo dobra znajomość prawniczego języka angielskiego, doświadczenie w pracy i przygotowywaniu dokumentów w tym języku

Mile widziane
-Znajomość zagadnień dotyczących działalności w sektorach regulowanych

-Ukończenie kursów/szkoleń z zakresu prawa angielskiego

Pracodawca oferuje
-Umowa o współpracy B2B

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Możliwość pracy hybrydowej (3 office + 2 home office)

-Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku

-Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym między narodowym doświadczeniem

-Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Dofinansowanie zajęć sportowych

-Prywatna opieka medyczna

-Ubezpieczenie na życie

-Szeroki wybór benefitów dodatkowych

-Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Benefity
-dofinansowanie zajęć sportowych

-prywatna opieka medyczna

-dofinansowanie szkoleń i kursów

-ubezpieczenie na życie

-możliwość pracy zdalnej

-spotkania integracyjne

-opieka stomatologiczna

-strefa relaksu

-dodatkowe świadczenia socjalne

-dofinansowanie wypoczynku

-paczki świąteczne

-inicjatywy dobroczynne

-pikniki rodzinne

-dodatkowy urlop

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert