66 wyświetleń

Młodszy Prawnik w Zespole Spraw Sądowych

  • Te ogłoszenie wygasło!
Ogłoszenie wygasło

Młodszy w Zespole Spraw Sądowych

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemu i prowadzenie rejestru postępowań
  • Bieżąca aktualizacja danych o prowadzonych sprawach sądowych
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji w oparciu o rejestr spraw sądowych
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych
  • Prowadzenie rozliczenia faktur dot. współpracy z obszarze prawnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Dobra znajomość prawa cywilnego (gospodarczego, bankowego), prawa konsumenckiego oraz przepisów postępowania cywilnego i administracyjnego
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, zwłaszcza w zakresie terminologii prawniczej i ekonomicznej
  • Umiejętność tworzenia prezentacji w programie PowerPoint – praktyczne doświadczenie
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole doświadczonych prawników otwartych na dzielenie się wiedzą
  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.

W formularzu wpisz numer referencyjny.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt