36 wyświetleń

Młodszy Prawnik

kancelaria.ogloszenia

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, budującym w trzech sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał/a okazję pracować ramię w ramię z najlepszymi specjalistami.
Do Działu prawnego o Echo Investment szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy:Kielce

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wparcie prowadzenia spraw korporacyjnych m.in. za przygotowywanie, administrowanie i kontrole dokumentacji.

Do Twoich zadań będzie należeć m.in.:

  • Zatwierdzanie i wysyłanie Sprawozdań Finansowych do Sądu
  • Przygotowanie projektów Aktów Notarialnych
  • Przygotowywanie wniosków do KRS – związane z bieżącą obsługą korporacyjna i pozyskiwaniem finansowania
  • Przygotowanie oraz opiniowanie zleconych umów
  • Przygotowanie zestawień spółek
  • Przygotowanie dokumentów korporacyjnych spółek – księgi udziałów, zawiadomień o zmianach wspólników, zgód korporacyjnych

Oczekiwania:

  • Ukończony co najmniej 3 rok studiów na wydziale prawa i administracji uczelni wyższej (preferowani studenci studiów zaocznych lub wieczorowych)
  • Doświadczenie w obsłudze spółek lub innych podmiotów gospodarczych będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Word i Excel
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę u pracę u lidera na polskim rynku deweloperskim. Jest to umowa na zastępstwo na pełen etat
  • Będziesz miał/a okazję współpracować w zespole profesjonalistów, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoje kompetencje
  • Codzienną porcję energii pod postacią śniadań i świeżych owoców
  • Prywatną opieką medyczną oraz kafeterię benefitów, dzięki której będziesz mógł/a wybrać benefity dopasowane do Twoich zainteresowań i pasji – m.in. pakiety sportowe, vouchery do kin, teatrów i wiele innych
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert
Ogłoszenie wygasło

Szukasz nowych doświadczeń ? Chcesz poznać ciekawych ludzi?
Jesteś gotowy na sukces?

Dołącz do Naszego zespołu!

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie spraw do postępowania sądowego i egzekucyjnego
  • Monitorowanie postępowań, uzupełnianie braków formalnych i fiskalnych
  • Przygotowanie projektów pism
  • Raportowanie wykonanych działań
  • Praca z aktami
  • Kontakt z kancelariami komorniczymi, sądami, urzędami, notariuszami, syndykami
  • Utrzymywanie relacji i ścisła współpraca z pozostałymi jednostkami firmy
  • Zgłaszanie rekomendacji w zakresie usprawnień procesów oraz zmian procedur

Wymagania:

  • Studia wyższe na kierunku prawo
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę
  • Dobra znajomość środowiska MS Office
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie zdobyte w kancelarii komorniczej, lub kancelarii prawnej obsługującej wierzycieli

Chcemy Ci zaoferować:

  • miłą i partnerską atmosferę w zespole
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę na cały etat
  • udział oraz korzystanie z inicjatyw pracowniczych m.in. integracja, owocowe czwartki, konkursy, szkolenia, drużyna piłki nożnej
  • system kafeteryjny MyBenefit, dający możliwość elastycznego wykorzystania środków m.in. na: kartę Multisport, bilety do kina i inne zakupy

Poszukujemy aplikantów radcowskich I lub II roku,  lub studentów V roku prawa na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • wsparcie prawników/partnerów kancelarii w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów
  • przygotowywanie pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych
  • kontakty z klientami i instytucjami publicznymi
  • zbieranie i analiza danych potrzebnych do wskazanych projektów
  • prowadzenie postępowań przed sądem rejestrowym

  • wykształcenie wyższe, prawnicze lub student V roku prawa lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska
  • gruntowna i praktyczna wiedza z zakresu prawa spółek handlowych, a także prawa cywilnego oraz umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy
  • doświadczenie w pracy w kancelarii doradztwa prawnego – minimum 6 miesięcy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań
  • umiejętności rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostosowane do stażu pracy oraz umiejętności kandydata wynagrodzenie