36 wyświetleń

Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

Ogłoszenie wygasło
  • Te ogłoszenie wygasło!

Zakres zadań:

  • Zapewnianie ochrony informacji niejawnych
  • Kontrolowanie ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie informacji
  • Zapewnianie ochrony systemów teleinformatycznych, w których są przetwarzane informacje niejawne
  • Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie ochrony informacji niejawnych
  • Opracowywanie, aktualizowanie i nadzorowanie realizacji planu ochrony informacji niejawnych w jednostce organizacyjnej
  • Realizowanie czynności związanych z przeprowadzaniem zwykłych postępowań sprawdzających
  • Współpraca z instytucjami państwowymi i podmiotami gospodarczymi w zakresie ochrony informacji niejawnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie: wyższe (minimum licencjat)
  • Doświadczenie min. 2 lata pracy na stanowiskach związanych z ochroną informacji niejawnych – głównie na stanowisku pełnomocnika lub zastępcy pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych
  • Przeszkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych przewidziane dla pełnomocników do spraw ochrony informacji niejawnych
  • Posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli „TAJNE”, „NATO SECRET”, „SECRET UE/ EU SECRET”, „ESA SECRET”
  • Znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych i jej aktów wykonawczych oraz przepisów   międzynarodowych w zakresie ochrony informacji niejawnych UE, NATO i ESA
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość aplikacji MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę w wymiarze ½ etatu)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy

Dokumenty proszę nadsyłać za pomocą przycisku aplikowania

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: l.ponder@wb.com.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt