38 wyświetleń

Prawnik – Aplikant radcowski – adwokacki

  • Te ogłoszenie wygasło!
Ogłoszenie wygasło

Prawnik – radcowski – adwokacki

Opis stanowiska:

  • obsługa prawna zleceń realizowanych w ramach jednorazowych projektów w zakresie sektora publicznego
  • bieżąca obsługa prawna izb branżowych
  • wsparcie prawne zespołu ekonomicznego oraz technicznego przy analizach interdyscyplinarnych

Wymagania:

  • prawnik 1 lub 2 rok aplikacji
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego lub spółek komunalnych i zagadnień dot. pomocy publicznej
  • sprawność posługiwania się językiem polskim oraz umiejętność logicznego myślenia
  • prawidłowe posługiwanie się terminologią prawniczą
  • chęć do nauki oraz specjalizacji w branżach będących przedmiotem doradztwa Kancelarii
  • umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych

Oferujemy:

  • praca stacjonarna w siedzibie Kancelarii lub hybrydowa po okresie wdrożenia
  • praca w kameralnym zespole oraz bezpośrednio z klientem samorządowym
  • unikalne projekty w branżach będących przedmiotem doradztwa Kancelarii
  • możliwość specjalizacji w obszarach praktyki oraz udział w konferencjach branżowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz dalszego rozwoju w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę.

Nie oferujemy :)

  • pracy w młodym i dynamicznym zespole 🙂
  • wielkiego rozwoju w międzynarodowej korporacji czy kancelarii walczącej o czołowe lokaty rankingów pogłównych 🙂
  • prowadzenia spraw sądowych – nie jesteśmy kancelarią procesową acz zdarzają się nam wyjątki.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt