24 wyświetlenia

Prawnik do zespołu prawa bankowego i finansowego

Ogłoszenie wygasło

Bird & Bird Szepietowski i wspólnicy sp.k.

Bird & Bird to międzynarodowa praktyka prawnicza z ponad 160-letnim doświadczeniem, działająca w 18 krajach Europy, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Australii. W Polsce jesteśmy liderem w obszarze IT, własności intelektualnej, bankowości i finansów oraz prawa korporacyjnego i M&A. Naszą pozycję na rynku potwierdzają coroczne wyróżnienia w międzynarodowych rankingach: Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, World Trademark Review, Intellectual Asset Management – Patent 1000 oraz rodzimych publikacjach.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • merytoryczne wsparcie w pracy działu prawa bankowego i finansowego
  • pomoc w przygotowywaniu projektów umów, wniosków, opinii prawnych oraz innych dokumentów
  • wsparcie starszych prawników przy pisaniu artykułów i uczestnictwie w konferencjach
Wymagania:
  • ukończenia studiów prawniczych
  • doświadczenie z zakresu prawa finansowego (w szczególności z zakresu transakcji finansowania kredytem bankowym) nabytego w międzynarodowej kancelarii prawnej lub jednej z wiodących polskich kancelarii
  • dobra znajomość prawa bankowego, finansowego i cywilnego oraz umiejętność wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 – warunek konieczny
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dbałość o szczegóły, pracowitość, rzetelność i sumienność
  • umiejętności organizacyjne oraz zdolności analityczne
  • wykazywania inicjatywy i samodzielnego działania
  • duża dyspozycyjność
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atracyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • wysoki standard pracy
  • ciekawe i innowacyjne projekty o zasięgu globalnym
  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • liczne benefity i dofinansowania do szkoleń