24 wyświetlenia

Prawnik ds. Postępowania Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego w Departamencie Procesowym Działu Klienta Korporacyjnego

Ogłoszenie wygasło

Jeśli:

  • jesteś prawnikiem z doświadczeniem w postępowaniu upadłościowym i restrukturyzacyjnym
  • szukasz perspektyw zawodowych na przyszłość

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Prawnika ds. Postępowania Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego w Departamencie Procesowym Działu Klienta Korporacyjnego
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DKK/DP/PUR

Opis stanowiska

  • bieżąca, kompleksowa obsługa prawna Klientów w zakresie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • doradztwo prawne i procesowe
  • kontakt z Klientami Kancelarii
  • sporządzanie raportów i analiz
  • kreowanie oraz wdrażanie procesów usprawniających obsługę Klientów
  • przygotowywanie i aktualizacja wzorów/szablonów pism
  • udział w pracach nad rozwojem aplikacji bazodanowej

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej oraz postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej i/lub w spółce na podobnym stanowisku stanowi dodatkowy atut
  • dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami
  • inicjatywa w zakresie powierzanych zadań oraz umiejętność samodzielnej pracy
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • dogłębne podejście do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych
  • dokładność, punktualność, bardzo dobra organizacja pracy
  • biegła znajomość Microsoft Office

Oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • stabilne zatrudnienie w dużej organizacji
  • pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów