35 wyświetleń

Prawnik – Dział Podatkowy

kancelaria.ogloszenia

HRK Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników. Dzięki współpracy z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami, a także działami prawnymi spółek (stanowiska in-house) proponujemy naszym Kandydatom najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Legal w HRK.

Prawnik – dział podatkowy
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bieżące doradztwo z zakresu prawa podatkowego dla klientów kancelarii
  • przygotowywanie i opiniowanie umów i innych dokumentów
  • udział w projektach z zakresu planowania podatkowego
  • udział w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami podatkowymi
  • sporządzenie opinii prawnych z zakresu prawa podatkowego (podatki dochodowe, PIT, etc.),
  • sporządzanie raportów due diligence oraz planowania podatkowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – prawnicze,
  • 3 – 4 lata doświadczenia przy doradztwie podatkowym w kancelarii lub firmie consultingowej
  • praktyczna, szeroka wiedza z zakresu prawa podatkowego
  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę,
  • pokrycie kosztów aplikacji,
  • dodatkowe benefity (język angielski, karta Multisport, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • współpracę w jednym z wiodących działów prawa podatkowego w Polsce,
  • pracę dla klientów polskich i międzynarodowych.