20 wyświetleń

Prawnik In-house

DOBRO sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
opracowywanie i opiniowanie polsko i anglojęzycznych umów z klientami, podwykonawcami i dostawcami Spółki;

uczestnictwo w negocjacjach z właścicielami praw (wideo, audio, inne);

przygotowanie i opiniowanie umów dotyczących nabycia praw, licencji;

bieżące uzgadnianie potrzeb biznesowych w zakresie dystrybucji i komercjalizacji treści;

reprezentowanie interesów Spółki w relacji ze wskazanymi Klientami (wewnątrz i na zewnątrz organizacji);

aktywny udział w tworzeniu procedur i szkoleń wewnętrznych dla zespołu;

sporządzanie pism zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu;

udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych z zakresu prawa cywilnego, handlowego i autorskiego;

bieżąca obsługa Spółki w zakresie prawa handlowego.

Nasze wymagania
dobra znajomość zagadnień z zakresu: prawa autorskiego, pozyskiwania treści audiowizualnych, prawa gospodarczego;

znajomość trendów oraz obowiązujących uregulowań prawnych w obszarze treści audiowizualnych;

mile widziane doświadczenie w zakresie przygotowania i negocjowania umów autorskich, licencyjnych (najchętniej w obszarze telewizji, kina, social mediów, etc).

bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

proaktywne podejście do rozwiązywania zagadnień prawnych;

umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

To oferujemy
rodzaj współpracy B2B;

komfortowe miejsce do pracy w naszym pięknym biurze na Mokotowie, blisko stacji metra Racławicka;

współpracę w zgranym i pozytywnym zespole 😊