245 wyświetleń

Prawnik / Prawniczka (branża budowlana/OZE)

ONDE S.A.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

Nasz Dział Prawny docelowo powiększy się o 3 prawników – po jednym do każdego zespołu.

W zależności od Twojego doświadczenia i oczekiwań, trafisz do jednego z nich i zmierzysz się z nieco innymi zadaniami 🙂

PROJEKTY OZE:

– kompleksowe doradztwo prawne dla zespołu zajmującego się rozwijaniem projektów OZE; weryfikacja decyzji, uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu,

– obsługa korporacyjna spółek celowych,

– przygotowywanie i uzgadnianie umów dotyczących projektów OZE (w szczególności umowa dzierżawy, umowa o roboty budowlane, umowa deweloperska, umowa o prace projektowe),

– kontakt z jednostkami administracji publicznej w celu uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń.

UMOWY:

– sporządzanie i weryfikowanie zleceń, umów i aneksów do umów w branży budowlanej,

– koordynacja procesu zawierania umów, uzgadnianie/negocjowanie treści umów z partnerami biznesowymi Spółki,

– zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,

– prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi Spółki, dotyczącej zawieranych umów,

– sporządzanie innych dokumentów dotyczących procesu budowlanego i zawieranych umów, zleconych przez przełożonego.

OBSŁUGA KORPORACYJNA:

– udzielanie wsparcia prawnego w prowadzonych inwestycjach budowlanych,

– sporządzanie opinii prawnych i pism procesowych,

– bieżące doradztwo prawne dla wszystkich działów Spółki,

– przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji korporacyjnej,

– kontrola nad obiegiem i archiwizacją dokumentów prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w jednym z trzech opisanych obszarów,

  • doświadczenie zawodowe w następujących dziedzinach prawa: prawo korporacyjne (prawo spółek), prawo zobowiązań, postępowanie administracyjne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – używamy tego języka na co dzień,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole – atmosfera jest dla nas ważna :),

  • dokładność, rzetelność i terminowość, a także umiejętność pracy pod presją czasu – naprawdę dużo się u nas dzieje,

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – Word, Excel),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem na rynku OZE,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),

  • możliwości rozwoju – dofinansowanie udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz zajęciach z języków obcych,

  • wsparcie doświadczonych współpracowników.