22 wyświetlenia

Prawnik – Prawo Pracy

act BSWW

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
-sporządzanie umów z zakresu prawa pracy;

-opracowywanie opinii prawnych dotyczących zagadnień związanych z prawem pracy;

-udział w prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa pracy;

-udzielanie porad Klientom w szczególności z zakresu prawa pracy;

-udział w bieżącej obsłudze prawnej Klientów kancelarii.

Nasze wymagania
-status aplikanta I/II roku;

-min. 2-letnie doświadczenie w zakresie prawa pracy;

-umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków na piśmie;

-odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości powierzonych zadań;

-samodzielność i zaangażowanie;

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy
-pakiet benefitów (opieka medyczna, karnet sportowy);

-możliwość udziału w ciekawych projektach, w tym w ramach międzynarodowej sieci act legal;

-możliwość zdobycia doświadczenia u boku doświadczonych i nagradzanych w rankingach prawników;

-perspektywę długoterminowej i stałej współpracy;

-pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy (Varso II).

Benefity
-dofinansowanie zajęć sportowych

-prywatna opieka medyczna

-spotkania integracyjne

-firmowa biblioteka

-kawa / herbata

-napoje

-strefa relaksu

-dodatkowe świadczenia socjalne

-inicjatywy dobroczynne