22 wyświetlenia

Prawnik / Radca Prawny HRE Investments

kancelaria.ogloszenia

Do struktur działających na terenie całej Polski, poszukujemy merytorycznych i biznesowych Kandydatów, na samodzielne stanowisko, z linią raportowania do Głównego Radcy Prawnego. W zakresie zadań będzie analiza i kontrola formalno-prawna, związana z nieruchomościami i ich dokumentacją.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Prawnik / Radca Prawny
Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania na stanowisku to:

  • Analiza sytuacji prawnej nieruchomości, due diligence nieruchomości,
  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji związanej z zakupem nieruchomości,
  • Współuczestnictwo w zarządzaniu prawną sferą projektów budowlanych w zakresie pozyskiwania decyzji, uzgodnień, a także przygotowywania i zawierania umów,
  • Obsługa prawna w zakresie bieżącej działalności spółek deweloperskich, w szczególności sporządzanie umów deweloperskich, prospektów informacyjnych
  • Pozostałe zadania zlecone przez radcę prawnego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej lub jako prawnik in-house,
  • Mile widziane uprawnienia radcy prawnego,
  • Ogromnym atutem będzie znajomość rynku nieruchomości, procedur administracyjnych oraz prawa budowlanego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność,
  • Praca na wyłączność,
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm ,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B),
  • Praca z doświadczonymi ekspertami z branży,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Praca w prestiżowych lokalizacjach.