24 wyświetlenia

Prawnik – specjalista ds. postępowania egzekucyjnego

Z uwagi na dynamiczny rozwój Departamentu Prawnego KOKSZTYS S.A. we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Prawnik / specjalista ds. postępowania egzekucyjnego
Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja procesu windykacji należności własnych Spółki na etapie postępowania egzekucyjnego
  • sporządzanie pism procesowych, wniosków do komornika
  • monitorowanie terminowości i skuteczności podejmowanych działań
  • współpraca z komornikami w zakresie prowadzonych spraw egzekucyjnych
  • kontakt z dłużnikami
  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych przez przełożonego celów i zadań
  • bieżąca obsługa korespondencji

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego (preferowane prawnicze lub pokrewne)
  • minimum 1,5 rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegłej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności organizacyjnych, komutatywności, samodzielności, umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełniane o premią zależną od wyników
  • możliwość poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
  • benefity pracownicze