62 wyświetlenia

Prawnik w Dziale Podatkowym

Ogłoszenie wygasło
  • Te ogłoszenie wygasło!

w Dziale Podatkowym

Oferta dla prawnika/czki z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze podatków z naciskiem na CIT, TP.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest bardzo dobrze prosperująca spółka portfelowa funduszu Private Equity. Mimo sytuacji w roku 2020 kończą rok lepiej niż prognozowano. Wybrany kandydat będzie pracował w doświadczonym teamie, blisko biznesu i podejmowanych decyzji wpływających na wynik finansowy spółki.

Opis stanowiska

  • Praca w ramach działu prawno-podatkowego w zakresie identyfikacji obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego i formułowanie rekomendacji podatkowych,
  • Weryfikacja umów, porozumień i innych dokumentów w zakresie podatkowym,
  • Monitorowanie zmian w przepisach i orzecznictwie podatkowym,
  • Weryfikacja oraz udział w przygotowywaniu kalkulacji podatkowych w zakresie CIT, VAT oraz podatku od nieruchomości,
  • Bieżące wsparcie dla działu księgowości,
  • Współpraca wdrażania wewnętrznych procedur w związku ze zmianami prawa podatkowego.

Profil kandydata

  • Preferowane wykształcenie ekonomiczne lub prawne,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego (mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego lub w trakcie przygotowań do egzaminu),
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy związanej z zagadnieniami podatkowymi,
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Praktyczne doświadczenie w kalkulacji podatków CIT,
  • Doświadczenie w pracy w ramach grup kapitałowych będzie dodatkowy atutem.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje rozsądny pakiet benefitów, możliwości rozwoju w strukturach grupy.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt