43 wyświetlenia

Prawnik w Wewnętrznym Zespole Prawnym Deloitte

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Opis

Kogo szukamy:
Do zespołu wewnętrznej obsługi prawnej (In-House Lawyers) grupy Deloitte w Polsce poszukujemy osoby, która:

Ukończyła studia prawnicze (status aplikanta radcowskiego/adwokackiego będzie dodatkowym atutem);
Posiada minimum 6 miesięcy doświadczenia w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie umów;
Biegle posługuje się językiem angielskim w mowie i w piśmie;
Dysponuje praktyczną wiedzą prawniczą z zakresu kontraktów handlowych;
Cechuje się wysokim poziomem odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem wewnętrznym;
Posiada wysoką kulturę osobistą;
Nie obawia się pracy pod presją czasu.

Korzyści

Karta Multisport
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Ambitne zadania
Jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju i awansu
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Wolontariat
O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert