94 wyświetlenia

Radca prawny

kancelaria.ogloszenia

Miejsce pracy: Góra Kalwaria (okolice)

Który będzie odpowiedzialny za następujące zadania:

  • Wydawanie opinii prawnych, udzielanie ustnych porad i konsultacji prawnych w zakresie stosowania prawa powszechnie obowiązującego;
  • Przygotowywanie oraz opiniowanie projektów umów, porozumień zawieranych przez Spółkę;
  • Analiza dokumentów prawnych, weryfikacja zgodności zapisów umów oraz dokumentacji prawnej z przepisami prawa;
  • Wyszukiwanie oraz przegląd interpretacji, orzecznictw na potrzeby pojawiające się w Spółce;
  • Wsparcie prawne działów firmy w bieżącej działalności operacyjnej.
Idealny kandydat jest osobą myślącą nieschematycznie (out of box), otwartą na zmienność, nowości, potrafiącą zmieniać swój sposób działania i myślenia w zależności od sytuacji (self-disruptive leader), w jasny i zrozumiały sposób porządkującą proces. Jednocześnie potrafiącą w jasny sposób formułować swoje myśli, przekazywać konstruktywny feedback oraz empatycznie dbać o komfort rozmówcy. Oczekujemy, że wybrany kandydat będzie umiał wyznaczyć strategię zgodną z potrzebami biznesowymi grupy i przedstawić ją odpowiednio w formie opinii prawnej.

Nasze wymagania merytoryczne są następujące:

  • Czynny wpis na listę radców prawnych;
  • Znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego i podatkowego;
  • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia oraz doskonała organizacja pracy
  • Mile widziane: znajomość prawa budowlanego, przepisów o zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce, przepisów RODO, KSH oraz branży APT.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Praca na 1/5 etatu (1 dzień w tygodniu) w siedzibie Spółki;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert