15 wyświetleń

Radca Prawny / Adwokat

PKO Bank Polski SA

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
-będziesz reprezentował Bank w sprawach cywilnych.

Nasze wymagania
-posiadasz doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych,
-mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej banku lub w kancelarii prawnej specjalizującej się w tym zakresie,
-masz praktyczną znajomość zagadnień z postępowania cywilnego, prawa cywilnego, w tym problematyki zabezpieczeń wierzytelności, prawa bankowego, ochrony konsumentów,
-jesteś dobrze zorganizowany/a, samodzielny/a oraz wykazujesz się inicjatywą,
-jesteś zaangażowany/a i potrafisz pracować pod presją czasu.

To oferujemy
-współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej (B2B),
-przyjazne środowisko pracy,
-dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity
-dofinansowanie zajęć sportowych
-prywatna opieka medyczna
-dofinansowanie nauki języków
-możliwość pracy zdalnej
-spotkania integracyjne
-firmowa drużyna sportowa
-inicjatywy dobroczynne

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert