6 wyświetleń

Radca prawny – Adwokat w Dziale Prawa Handlowego

Sadkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Twój zakres obowiązków
W związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii poszukujemy osoby na stanowisko associate w Dziale Prawa Handlowego w warszawskim oddziale Kancelarii.

Nasze wymagania
status adwokata/radcy prawnego,

minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego prawnika w kancelarii prawnej,

doskonała znajomość przepisów prawa handlowego i cywilnego,

co najmniej podstawowa znajomość prawa podatkowego,

doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym sporządzaniu umów handlowych,

doświadczenie w zakresie samodzielnego wykonywania czynności z zakresu likwidacji, przekształceń, podziałów i łączenia spółek kapitałowych, udziału w strukturyzacji grup kapitałowych oraz podmiotów powiązanych osobowo, w tym również z elementami transgranicznymi,

doświadczenie w zakresie kontaktu za kancelariami zagranicznymi, w tym planowania i koordynacji obsługi prawnej procesów reorganizacyjnych za granicą, a także bieżącej obsługi prawnej podmiotów zagranicznych (istotny atut, który będzie brany pod uwagę),

znajomość procesów biznesowych stojących za zmianami w strukturze podmiotów powiązanych,

bardzo dobra znajomości języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii prawniczej pozwalającej na sporządzanie umów, opinii oraz prowadzenie negocjacji,

komunikatywność,

umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, zarządzania czasem i realizacji założonych celów,

sumienność, dokładność, rzetelności.

Mile widziane
znajomość drugiego języka obcego z uwzględnieniem terminologii prawniczej,

prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy
pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej,

możliwość rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w realizacji ambitnych projektów,

atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

pakiet medyczny.

Benefity
prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

możliwość pracy zdalnej

spotkania integracyjne

służbowy telefon do użytku prywatnego

komputer do użytku prywatnego

kawa / herbata

paczki świąteczne

Więcej informacji