60 wyświetleń

Radca Prawny – Adwokat

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Grupa Kapitałowa Home Invest zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań na rynku warszawskim w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie będzie, w ramach Zespołu Prawnego, świadczyć obsługę prawną spółek z grupy kapitałowej działającej na warszawskim rynku inwestycji mieszkaniowych.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i opiniowanie projektów umów, oświadczeń i innych dokumentów związanych bieżącą działalnością grupy kapitałowej;
  • opracowywanie opinii prawnych, udzielanie konsultacji oraz porad prawnych w sprawach związanych z bieżącą działalnością spółek z grupy kapitałowej, w tym z zakresu obrotu nieruchomości, finansowania inwestycji oraz ochrony danych osobowych (RODO);
  • opiniowanie pod względem formalno-prawnym lub przygotowywanie uchwał, wniosków, zarządzeń, instrukcji, regulaminów i innych wewnętrznych regulacji;
  • obsługa korporacyjna spółek, w tym udział w procesach przekształcenia i łączenia spółek z grupy kapitałowej;
  • prowadzenie postępowań sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych;
  • śledzenie zmian w przepisach prawnych w zakresie dotyczącym grupy kapitałowej oraz raportowanie o ich wpływie na jej działalność;
  • współpracę z wewnętrznymi jednostkami organizacyjnymi w spółkach wchodzących w skład grupy kapitałowej.

Oczekiwania:

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata (w przypadku adwokatów gotowość ewentualnego uzyskania wpisu na listę radców prawnych);
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców (mile widziane doświadczenie związane z obsługą podmiotów z rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów realizujących inwestycje deweloperskie);
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku prawnika wewnętrznego;
  • umiejętność pracy wykonywanej samodzielnie jak i w zespole, także pod presją czasu i odpowiedzialności;
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność, rzetelność, komunikatywność i dobra organizacja pracy;
  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Lex i Legalis.

Oferujemy:

  • elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę B2B;
  • pracę w biurze zlokalizowanym na warszawskiej Woli;
  • możliwość udziału w branżowych szkoleniach oraz konferencjach;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach rozwijającej się grupy kapitałowej (w przygotowaniu kilkanaście projektów deweloperskich);
  • pracę w firmie z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na warszawskim rynku nieruchomości;
  • opiekę medyczną.
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert