71 wyświetleń

Radca Prawny – Adwokat

Ogłoszenie wygasło
  • Te ogłoszenie wygasło!

– Adwokat

Twoje zadania:

  • wsparcie klientów kancelarii w zakresie przygotowywania kompleksowej dokumentacji dla przedsiębiorców, w szczególności typowych dla obrotu gospodarczego umów
  • przygotowywanie dokumentów związanych z działalnością spółek, uchwał i innych dokumentów korporacyjnych

Oczekujemy od Ciebie:

  • co najmniej 5-letniego praktycznego doświadczenia, w przygotowywaniu i opiniowaniu umów w obrocie gospodarczym i stosowaniu przepisów k.s.h., ze szczególnym naciskiem na regulacje dotyczące sp.k. i sp. z o.o.
  • dokładności i rzetelności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole i komunikacji interpersonalnej
  • sumienności i skrupulatności
  • samodzielności i odpowiedzialności w zakresie powierzonych zadań
  • dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • inicjatywy i zaangażowania w realizację powierzonych zadań

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia (nie niższe niż 7.000 zł netto)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • możliwość realizacji ciekawych tematów i dalszego rozwoju zawodowego
  • możliwość rozwoju pod okiem wybitnych specjalistów i stałego zwiększania swoich kompetencji
  • przyjemną atmosferę pracy
  • pracę w biurze usytuowanym blisko ścisłego centrum Poznania (nie zdalnie)

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

z dopiskiem: „rekrutacja prawnik”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt