36 wyświetleń

Radca prawny / Adwokata

  • Te ogłoszenie wygasło!
Ogłoszenie wygasło

Jeśli:

  • jesteś radcą prawnym lub adwokatem
  • masz doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców
  • szukasz perspektyw zawodowych na przyszłość

Radcy prawnego / Adwokata
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DP/RPA

Opis stanowiska

  • bieżąca, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, przede wszystkim obejmująca: prawo cywilne, prawo pracy, prawo administracyjne, zamówienia publiczne, prawo budowlane
  • reprezentacja Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych
  • doradztwo prawne i procesowe
  • ewentualnie zastępstwo procesowe w postępowaniach z udziałem konsumentów

Nasze oczekiwania

  • tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata i czynny wpis na właściwą listę zawodową
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej i/lub w spółce na stanowisku prawnika, przy czym doświadczenie w zakresie prawa budowlanego (procesów inwestycyjnych) oraz prawa zamówień publicznych stanowi dodatkowy atut
  • współpraca na zasadach wyłączności w zakresie nowych spraw i klientów Kancelarii
  • gotowość do stałego rozwoju zawodowego
  • dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami
  • inicjatywa w zakresie powierzanych zadań oraz umiejętność samodzielnej pracy
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • dogłębne podejście do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych
  • dokładność, punktualność, bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość tematyki compliance i biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • stabilne zatrudnienie w dużej organizacji
  • pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów