35 wyświetleń

RADCA PRAWNY – Madejczyk Kancelaria Prawna spółka komandytowa

Madejczyk Kancelaria sp. k. to kancelaria działając na obszarze centralnej Polski. Kancelaria jest ukierunkowana na obsługę Klientów biznesowych oraz w mniejszym stopniu Klientów indywidualnych. Kancelaria świadczy usługi doradcze na rzecz wielu podmiotów, z różnych branż biznesu. Jesteśmy członkiem międzynarodowych stowarzyszeń prawniczych. Obecnie rekrutujemy na stanowisko

RADCA PRAWNY
MIEJSCE PRACY: ŁÓDŹ

Zakres obowiązków:

  • doradztwo dla Klientów Kancelarii w zakresie prawa zamówień publicznych lub prawa ochrony danych osobowych lub prawa spółek handlowych,
  • reprezentacja przed sądami oraz organami administracji publicznej,
  • przygotowywania opinii prawnych i pism procesowych,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • uprawnień radcy prawnego lub adwokata,
  • bardzo dobrej znajomości prawa ochrony danych osobowych lub prawa zamówień publicznych lub prawa spółek handlowych,
  • doświadczenia w zakresie obsługi Klientów biznesowych,
  • dodatkowym atutem będzie praktyczne doświadczenie w zakresie aportów i przekształceń spółek prawa handlowego, w zakresie wdrażania RODO, w zakresie obsługi przetargów publicznych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjności 5 dni w tygodniu oraz wyłączności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • prawa jazdy kategorii B,

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę przy ciekawych i złożonych projektach,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • smaczną kawę,