10 wyświetleń

Radca prawny / Prawnik

RADAN ENERGY sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
Osoba zatrudniona na stanowisku radcy prawnego będzie odpowiedzialna za udzielanie porad prawych na potrzeby zarządu i pracowników firmy, prowadzenie powierzonych jej postępowań sądowych przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, przed urzędami administracji rządowej i samorządowej, opiniowanie umów, koordynację kontaktów z sądami oraz organami administracji publicznej w zakresie prowadzonych postępowań.

Nasze wymagania
minimum 2-letnie doświadczenie w ramach samodzielnej praktyki lub przy obsłudze prawnej przedsiębiorstw lub instytucji

praktyczna znajomość postępowań cywilnych, administracyjnych i sądowo-administracyjnych oraz gospodarczych

wiedza i doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, cywilnych postępowań sądowych, postępowań administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych, prawa samorządowego, prawa nieruchomości w szczególności znajomości przepisów prawa regulujących procesy inwestycyjno – budowlane

staranność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista

nastawienie na szukanie biznesowych rozwiązań i praktycznego stosowania prawa

zaangażowanie, elastyczność w działaniu, inicjatywa i otwartość w kreowaniu optymalnych rozwiązań prawnych

doskonała organizacja pracy, dokładność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

prawo jazdy kat. B.

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do doświadczenia

możliwość poszerzenia doświadczenia i bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy

możliwość wieloletniej współpracy i rozwoju zawodowego, przyjazne i otwarte środowisko pracy

pozytywną, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Więcej informacji

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert