23 wyświetlenia

Radca Prawny – zastępstwo

kancelaria.ogloszenia

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • wydawanie opinii prawnych w zakresie bieżącej działalności biznesowej, w tym opiniowanie i sporządzanie umów
  • wsparcie od strony prawnej sieci sprzedaży Spółki
  • tworzenie indywidualnych rozwiązań prawnych na potrzeby Spółki
  • tworzenie i aktualizacja aktów prawa wewnętrznego
  • prowadzenie monitoringu legislacyjnego
  • współpraca z innymi departamentami Spółki

Od kandydatów oczekujemy:

  • tytułu radcy prawnego
  • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego i handlowego
  • około 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobrej znajomości MS Office
  • skrupulatności i dobrej organizacji pracy
  • wysoko rozwiniętej komunikatywności
  • asertywności
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres zastępstwa
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia przy obsłudze Spółki z rozwijającej się grupy kapitałowej
  • opiekę medyczną
  • pakiet sportowo-rekreacyjny