22 wyświetlenia

Specjalista ds. Patentów i Własności Intelektualnej

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło
SPECJALISTA DS. PATENTÓW
I WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ
MIEJSCE PRACY: WROCŁAW
PARK BIZNESU BIERUTOWSKA

Opis stanowiska:

  • Kontakt z naukowcami w celu identyfikacji przedmiotów praw własności intelektualnej
  • Analiza potencjału patentowego wyników prowadzonych badań
  • Kontakt i współpraca z rzecznikami patentowymi
  • Nadzór nad portfolio IP
  • Koordynowanie i pisanie zgłoszeń patentowych
  • Monitorowanie terminów urzędowych
  • Koordynowanie i udział w pisaniu publikacji naukowych
  • Udział w tworzeniu i sprawdzaniu umów licencyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub doświadczenie w branży technologicznej
  • Znajomość procedur patentowych w Polsce i na świecie
  • Znajomość prawa własności intelektualnej i transferu technologii
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad ochrony własności intelektualnej oraz ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa (opcjonalnie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość tworzenia nowatorskich rozwiązań i ciekawych projektów,
  • doskonalenie zawodowe i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość realizacji autorskich pomysłów,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazną i swobodną atmosferę w miejscu pracy,
  • stabilną sytuację w firmie.