50 wyświetleń1 aplikacja

Specjalista ds. prawnych – Prawnik

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie obsługi prawnej organów KIDL, Rzecznika Praw Diagnosty Laboratoryjnego, komisji oraz zespołów eksperckich KRDL;
  • wsparcie prawne Prezesa KRDL oraz Wiceprezesów KRDL;
  • udzielanie porad prawnych diagnostom laboratoryjnym;
  • przygotowywanie posiedzeń plenarnych organów KIDL;
  • sporządzanie projektów uchwał oraz protokołów z posiedzeń plenarnych organów KIDL;
  • monitoring zmian w prawie oraz przygotowywanie uwag w procesie legislacyjnym;
  • prowadzenie korespondencji z urzędami państwowymi.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie prawnicze;
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. prawnych/ Prawnik
  • preferowane doświadczenie w samorządzie zawodowym lub w obsłudze prawnej organów władzy publicznej;
  • znajomość problematyki ochrony zdrowia będzie dodatkowym atutem;
  • dobra organizacja pracy;
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i nastawienie na współpracę.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowa zlecenie/umowa o świdczenie usług prawnych
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.