19 wyświetleń

Specjalista ds. Windykacji – Solventoir Sp. z o.o.

SOLVENTOIR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu od ponad 14 lat zajmuje się windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Słuchamy, wdrażamy i usprawniamy – dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które pozwalają prowadzić firmy w stabilny sposób. Tworzymy unikatowe środowisko, w którym każdy głos jest ważny. Nasz zespół to mieszanka osób, charakterów i doświadczeń, które razem tworzą bardzo zgrany Team.

Rozwijając się, poszukujemy kandydatów na nowotworzone stanowisko:

Specjalista ds. Windykacji

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • prowadzenie negocjacji telefonicznych, korespondencji oraz uzgadnianie harmonogramów spłat dla dłużników biznesowych
  • ustalanie stanu majątkowego i dróg dotarcia do dłużników
  • monitorowanie ustalonych spłat i motywowanie dłużników do ich terminowej realizacji
  • współpraca z działem handlowym, obsługi klienta i księgowością

Czekamy na osoby, które posiadają:

  • min. 3 letnie doświadczenie w branży windykacyjnej – w sektorze windykacji B2B
  • znajomość procesu dochodzenia roszczeń od firm i jego prawnych aspektów
  • samodzielność w działaniu i nastawienie na wynik

Oferujemy:

  • umowę o pracę opartą o podstawę wynagrodzenia oraz premię skorelowaną z wynikami
  • system benefitów pozapłacowych (Multisport, Luxmed, system kafeteryjny)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
  • niebawem, nową lokalizację w nowoczesnym biurowcu przy ul. Zwycięskiej
  • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy
  • otwartość na Twoje pomysły
  • pyszną, aromatyczną kawę 🙂