28 wyświetleń

Specjalista ds. windykacji

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło
/Associate Collections (m/f)

Miejsce pracy Warszawa (blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego)

Twoje zadania:

  • Wsparcie procesu monitoringu płatności,
  • Zapewnienie wsparcia dla jak najefektywniejszej windykacji,
  • Prowadzenie negocjacji z klientami naszej spółki,
  • Ustalanie harmonogramu spłaty zobowiązań kredytowych,
  • Windykowanie należności na rzecz Kreditech Polska.

Twój profil:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie windykacyjne,
  • Chcesz nauczyć się procesów windykacyjnych w środowisku FinTech,
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafiącą podejmować decyzje,
  • Komunikatywnie władasz językiem angielskim lub wykazujesz chęć uczenia się języka angielskiego,
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze programów MS Office (w szczególności Excel).

Twoja osobowość:

Cechuje Ciebie łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Twoja praca potrafi być dla Ciebie pasjonująca, lubisz przebywać z ludźmi.

Życie w Kreditech
Dbamy o naszych pracowników – staramy się sprawić, by Twoje codzienne obowiązki były ekscytujące i motywowały do ciągłego rozwoju. Jesteśmy miejscem innowacji, firmę cechuje szybkość działania, szybki rozwój i praca na najwyższych obrotach. Sami piszemy zasady, tworzymy historię, zatrudniając najlepszych. Jeśli chcesz być częścią Kreditech zaaplikuj już dziś.
Miejsce pracy zlokalizowane jest w warszawskim biurze Kreditech Polska.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • Pakiet Multisport
  • Atrakcyjna oferta szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Codziennie świeże owoce
Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert