57 wyświetleń

Specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

CZUBLUN TRĘBICKI Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.

Jesteśmy istniejącą od 10 lat kancelarią prawną tworzoną przez kilkunastu prawników oraz kilka osób personelu pomocniczego. Odbiorcami naszych usług są Klienci korporacyjni prowadzący działalność na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • sporządzanie analiz i research’ów prawnych
  • bieżące doradztwo dla wykonawców zamówień publicznych
  • udzielanie porad i sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa zamówień publicznych
  • analiza ofert pod kątem ich zgodności z PZP i SIWZ
  • przygotowywanie odwołań i innych dokumentów
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji dla zamawiających
  • udział w projektach promujących Kancelarię

WYMAGANIA:

  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w powierzone zadania
  • doświadczenie przy stosowaniu ustawy Prawo zamówień publicznych
  • wysoka kultura osobista oraz biznesowa postawa
  • umiejętność analizy aktów z zakresu zamówień np. SIWZ
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – konieczność analizy dokumentów po angielsku
  • uprawnienia radcy prawnego/adwokata, bądź status aplikanta radcowskiego/adwokackiego

CO OFERUJEMY:

  • pracę w renomowanej Kancelarii kilkukrotnie rekomendowanej przez prestiżowe rankingi: Chambers Europe, Legal 500 EMEA, Ranking Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub umowa o współpracę)
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • perspektywę rozwoju poprzez aktywny udział w ciekawych projektach z zakresu prawa ubezpieczeń, prawa instytucji finansowych i prawa ochrony danych osobowych
  • pracę w młodym zespole i w nowoczesnej przestrzeni biurowej na warszawskim Powiślu
  • wyjazdy i wyjścia integracyjne
  • prywatną opiekę medyczną
  • dobrą kawę i owoce 🙂