22 wyświetlenia

Starszy Konsultant w zespole Cyberbezpieczeństwa (transformacja cyberbezpieczeństwa)

  • Te ogłoszenie wygasło!

Twoje zadania

  • wsparcie w projektowaniu i realizacji programów transformacji cyberbezpieczeństwa
  • wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • budowa i utrzymanie systemów zarządzania ciągłością działania
  • doradztwo w zakresie ochrony przedsiębiorstw przed cyberatakami
  • analiza ryzyka informatycznego i modelowanie zagrożeń
  • wsparcie we wdrożeniach narzędzi bezpieczeństwa

Oczekujemy

  • minimum dwóch lat doświadczenia w obszarze związanym z transformacją cyberbezpieczeństwa
  • dobrej znajomości norm i standardów w obszarze bezpieczeństwa informacji
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (w tym słownictwa technicznego)
  • wykształcenia wyższego
  • certyfikatów z obszaru cyberbezpieczeństwa (dodatkowy atut)
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania relacji
  • motywacji i chęci do dalszego rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa
  • silnych umiejętności analitycznych
  • zdolności szybkiego uczenia się i logicznego myślenia
  • bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów o wyjątkowo przyjaznej atmosferze
  • klarowną ścieżkę kariery i możliwości awansu
  • indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji (liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, platformy e-learningowe, finansowanie egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe)
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Warszawa
Umowa o pracę

Oryginalne ogłoszenie znajduje się pod tym linkiem:

Więcej informacji

Informacje o firmie

  • Ilość ogłoszeń 0
  • Lokalizacja: Warszawa

Kontakt