14 wyświetleń

Stażysta w Dziale Prawnym i Compliance

Bausch & Lomb Poland Sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
-sporządzania i przeglądu umów i dokumentacji,

-przygotowywania szkoleń i prezentacji,

-bieżących kontaktów z klientami wewnętrznymi, sądami i organami,

-zadań administracyjnych.

Nasze wymagania
-ukończonych studiów magisterskich na kierunku Prawo lub bycia studentem 5 roku na kierunku Prawo,

-co najmniej 3-miesięcznego stażu lub doświadczenia pracy w międzynarodowej kancelarii prawniczej lub międzynarodowej korporacji,

-dostępności min. 30 godzin (praca w tygodniu roboczym),

-biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1).

To oferujemy
-możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży farmaceutycznej,

-możliwość współpracy z kompetentnym i dającym wsparcie zespołem,

-niezbędne narzędzia do wykonywania zadań,

-możliwość zdobycia doświadczenia pracy w dziale prawnym.

Benefity
-elastyczny czas pracy

-służbowy telefon do użytku prywatnego

-komputer do użytku prywatnego

Wyślij powiadomienie z podobnym ogłoszeniem
Pokaż 1–0 of 0 ofert