Baza kancelarii


Wizytówka Twojej firmy. Katalog kancelarii.

 

Czym wyróżnia się nasz katalog?
Przede wszystkim jest przeznaczony wyłącznie dla firm powiązanych branżowo, z sektora prawnego. Kancelaria radców prawnych nie traci się w spamowych ogłoszeniach oraz może dołączyć swoją specjalizacje np. prawo pracy oraz obszar swoich działań np. województwo warmińsko mazurskie.

Nie prowadzimy w żadnych reklam
. Dlaczego?
Sami promujemy stronę poprzez Facebooka, Google Ads oraz pozycjonowanie, dzięki czemu wizytówki Państwa firm, mają szansę być wyświetlone przez kancelarie chętne do współpracy.

Frazy takie jak kancelaria prawna, kancelaria adwokacka lub kancelaria radców prawnych to jedne z najczęściej wyszukiwanych zapytań. Uzupełnij dokładnie swój profil łącznie z podaniem danych kontaktowych, napisz zakres swoich działań, i lokalizacje biura. Dodaj wizytówkę i daj szansę potencjalnym klientom znaleźć Cię w sieci!  


Specjalizacja wyróżni Twoje usługi prawne spośród innych firm na rynku. Znajdź prawników lub kancelarie, które mogą potrzebować Twojej współpracy- partnerzy to dzisiaj klucz do sukcesu. Korzyści gwarantowane!
Roczna cena wizytówki to 70 zł brutto, publikacje będą odbywać się na zasadzie pre-paid, brak zapłaty będzie oznaczał jedynie wyłączenie wizytówki z widoku dostępnego dla innych osób.

Średnie ceny dodania wizytówki do serwisów regionalnych (bez powiązania branżowego) to około 60 - 150 zł.
Co można i warto uzupełnić w naszym katalogu?

1. Nazwę kancelarii - część z założonych kont wyświetla nazwę użytą przy logowaniu, dlatego od razu warto wprowadzić prawdziwe dane.
2. Opis działalności - to esencja całej wizytówki, jeśli zależy Ci by wyróżnić swoja firmę, wskazane by treść nie była duplikatem z Twojej strony internetowej.
3. Dane kontaktowe - dzięki nim potencjalni Klienci będą mogli poznać lokalizację kancelarii, numer kontaktowy i adres e-mail. Każda wizytówka ma włączoną możliwość wysyłania formularza kontaktowego, ale dobrą praktyką jest podanie tych informacji.
4. Linki- do strony internetowej, które pomogą w pozycjonowaniu Twojej witryny oraz do Social Media, jeśli konta społecznościowe są prowadzone.
5. Logo firmy - tylko 10 % użytkowników aktualnie uzupełnia loga, więc dodanie logotypu na pewno wyróżni wizytówkę Twojej firmy
6. Specjalizacje - umożliwiamy wyszukiwanie kancelarii po głównych specjalizacjach, dodanie ich pozwoli dotrzeć z wizytówką do grupy odbiorców, którzy potrzebują wsparcia właśnie z dziedzin prawa na których Twoja firma zna się najlepiej.
7. Miasta w zasięgu - umożliwiamy również potencjalnym Klientom wyszukiwanie kancelarii z konkretnego miasta lub w obszarze działania. Warto wpisać w tym polu większe miasta, docierając do kolejnej grupy odbiorców. Bez uzupełnienia tej informacji ciężko będzie pomóc Państwu w wyświetlaniu się na konkretne miejscowości.


Zakładam
konto


Zarejestruj się